SoundCloud

SoundCloud Mac için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 3.0.0

Mac'inizden SoundCloud kayıtlarına erişin ve yükleyin

SoundCloud , müzikal eserlerinizi dünya ile paylaşmanız için ücretsiz bir sosyal web uygulamasıdır. Bu, parçalarınızı ve mix'lerinizi yüklemenizi sağlar. Bu, Mac için resmi SoundCloud masaüstü istemcisi olup, masaüstünüzden kayıtları yüklemenize, yönetmenize ve aramanıza olanak tanır.

SoundCloud'a kaydolduktan sonra, AIFF, WAVE, FLAC, OGG, MP3 veya AAC formatlarında iki saate kadar müzik yükleyebilirsiniz. Müziğinizi herkese açık veya özel olarak paylaşabilir ve hatta parçanızı indirilebilir yapabilirsiniz. SoundCloud'un sosyal kısmı Twitter'a benzer - üyelerinizi takip edersiniz ve diğerleri sizi takip eder. Ayrıca gruplar da var, böylece benzer zevklere sahip insanları bulabilirsin.

Bu masaüstü istemcisi, kayıtlarınızı kolayca yapabilmenizi ve Mac'inizden yükleyip paylaşabilmenizi sağlar. Kendi çalma listelerinize göz atabilir, arama yapabilir ve seslerini oluşturabilir ve oluşturabilirsiniz. Olabildiğince tek sorun, zaman zaman SoundCloud'a bağlanmaktır - zaman aşımına uğrarsa, neyin yanlış olduğunu açıklamak için bir hata günlüğü yoktur ve uygulama sonuç olarak çökebilir.

Eğer büyük bir SoundCloud kullanıcısıysanız, bu Mac masaüstü istemcisi bir zorunluluktur.

AVANTAJLAR

  • Mac'inizden SoundCloud dosyalarını dinlemenizi ve yüklemenizi sağlar
  • Kaygan ve kullanımı kolay
  • Kendi oynatma listelerinizi arayın ve oluşturun

DEZAVANTAJLAR

  • Buluta bağlanamazsa kararsız olabilir

mac için Video akışı en fazla indirilenler

SoundCloud

İndir

SoundCloud 3.0.0 Mac için

SoundCloud hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer SoundCloud denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

SoundCloud için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

×